Päike :)
Puu :)
Puu :)
Kontakt Pealeht Sisukord Trüki

Võru Lasteaed Päkapikk

Aadress: Vabaduse 15a, 65609 Võru 
Tel: 782 8560
E-post: lasteaed@pakapikk.ee

 



 

 
Direktor
Merike Urm
782 8560
merike.urm@voru.ee
lasteaed@pakapikk.ee
Õppealajuhataja
Anita Punamäe
782 8561
anita.punamae@voru.ee
lasteaed@pakapikk.ee
Majandusjuhataja
Georg Konksi
523 8380
georg.konksi@pakapikk.ee
Arvestaja
Luule Metsla
782 8562
luule.metsla@pakapikk.ee
Infojuht
Silleriin Simm
782 8562
silleriin.simm@pakapikk.ee
Logopeed
Epp Roon
782 8562
epp.roon@pakapikk.ee
Eripedagoog
Liis Niilus
782 8562
liis.niilus@pakapikk.ee
Muusikaõpetaja
Kadri Mähar
782 8562
kadri.mahar@pakapikk.ee
Liikumisõpetaja
Liivi Savi
782 8562
liivi.savi@pakapikk.ee

Lasteaia andmekaitse kontakt                                  lasteaed@pakapikk.ee

Andmekaitsespetsialist (Võru Linnavalitsus)              andmekaitse@voru.ee

 

Õppeasutuste ja nende pidajate nõustamist korraldab ning järelevalvet viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium (Munga 18, Tartu 50088, E-post hm@hm.ee, Telefon 735 0222, www.hm.ee).

Riiklikku järelevalvet tervishoiuteenuse osutamise üle teostab Terviseamet. Kontakt: Terviseameti Lõuna talituse Võrumaa esindus Lembitu 2a, Võru, 65608; e-post: louna@terviseamet.ee; tel 782 1138

 

 

Rühmade telefoninumbrid :
 
1. rühm - Hellik
5875 1913
2. rühm - Päka
5875 1919
3. rühm - Nöpsik
5355 3820
4. rühm - Ninatark
5360 6594
5. rühm - Dilidon
5875 1937
6. rühm - Hampel
5875 1918
7. rühm - Himpel
5875 1914
9. rühm - Unistaja
5360 6584
10. rühm - Pesamuna
5875 1915
12. rühm - Õnneseen
5875 1988
 
 

 

Õpetajate e-posti aadressid leiab siit
 

 

Päike :)